Vítejte na mém blogu, přešla jsem zde z estranek http://www.neko-love.estranky.cz/.

Stejně jako na svých minulých stránkách, zde budu přidávat povídky na téma Shonen - ai , Yaoi a Slash - jedná se o povídky na tak zvanou Boy love tématiku (kluk + kluk)
nyní nově budou příbývat i povídky s Yuri a Shojou - ai tématikou (holka + holka)
většina povídek bude 18+.

Pokud se teda někomu toto téma nelíbí ať odejde a nezanechává urážlivé komentáře....Vám ostatním

PŘÍJEMNOU ZÁBAVU
Per Optato - Draculina

12. února 2012 v 18:02 | Neko - Memphis |  Jednorázové
Milí čtenáři tenhle projekt je dílem momentálního nápadu každý z vás měl jistě už někdy nějaké přání, co kdyby se oběvil někdo kdo vám ho splní, a nechtěl by za to vaši duši?? žádný ďábel, jen muž s mocí plnit přání ať jsou jakákoliv...zní to krásně že...ale občas je potřeba dávat si pozor na to co si přejeme.

chtěly bychom aby jste se aktivně zapojili proto piště do komentářů nápady na přání. Čím víc bude nápadů tím ví dílů bude mít tento projekt

Přejeme příjemnou zábavuPer Optato - Draculina

Menší pojízdná maringotka zastavila na plácku dál od centra města. Vysoký muž v fialovém kabátě a smaragdové vestě vyskočil a začal otevírat svůj obchůdek s přívěšky a amulety. Jmenoval se "Per Optato- Zcela podle přání." Muž se usmál a vlezl za pult. Čekal na prvního zákazníka.

Amber: sedím v lavici a čmárám do sešitu další z obrázků mého vysměného upíra, teda ne že bych ho měla, povzdechnu si a upravím si černou krajku na krku "Am, už si slyšela tu novinku?" přiběhne ke mě má kamarádka oblečená do dresu roztleskávačky "Jakou že ses zbláznila?" sjedu jí pohledem "Ne přijel tu pojízdný stánek s amulety, ale ten co tam prodává...no je divnéj" řekne a podivně se zatváří "Amulety pro splněná přání?" podivím se. No co nemám tím co ztratit, napadne mě a po škole se tam vydám "Eh?" podivím se když si všimnu nápisu a vejdu rozezní se zvonek a já se ocitnu ve stísněném prostoru "Halo, je tu někdo?" křiknu a přede mnou se objeví podivný muž, dlouhé černé vlasy má stažené do ohonu , na pravé straně má bílí pruh a na levé zase rudý, každé oko jiné barvy a upravenou bradku, oblečený je do fialového kabátu "Eh..d..dobrý den"

Votor: "zdravím vás slečno. Mate přání a chcete ho splnit? A nebo jen chcete amulet pro štěstí?" Usměji se a posadím se na židličku.

Amber: "Ehm mno chtěla bych splnit přání, máte nějaký amulet?" zeptám se nervózně

Votor: "Jistě..... Cokoliv si přejete muže být splněno. Ale dávejte si prosím pozor na to cosi přejete"

Amber: "Takže máte takový amulet?" optám se z nadějí

Votor: "Více než to pokud si opravdu přeješ něco ze srdce splním ti to na místě. Ale opravdu dávej pozor na to co si přeješ. Splní se ti to."

Amber: "To jako fakt??" vytřeštím oči "A to i něco naprosto šíleného?"

Votor: "neoživuji mrtvé. Jinak prakticky cokoliv co si tvá hlavinka vymyslí."

Amber: "No já vždycky už odmala mě fascinovali upírské příběhy myslím že to je na mě i vidět..no prostě chtěla bych něco takového zažít....mno prostě chtěla bych chodit s upírem, je to směšný vím.."

Votor: "nic není směšné." Řeknu a postavím se. "Je to opravdu tvé přání? Jestli ano roztrhni tenhle papírek." Podám ji papírek kde je slovo od slova její přání.
Amber: vezmu si od něj papírek a chvilku na něj koukám, v hlavě si to všechno znovu přehrávám, pak papírek roztrhnu

1872 Londýn
Mladík s bledou tváří stojí u postele a pozoruje tě. Pohlazení po ruce chladné jako smrt tě vytrhne ze spánku.

Samuel: "ach má drahá."

Amber: otevřu oči a zamrkám, v zápětí vyděšeně zamrkám a přitáhnu si k tělu peřinu

Samuel: Děje se něco lásko? Zamračím se a ukážou se špičáky

Amber: zalapám po dechu "T..to přání" šeptnu pro sebe "N..nic jen..noční..noční můra" dostanu ze sebe ztěžka

Samuel: "musíme jít. Lovci nám jsou v patách."

Amber: "L..lovci..něco mi snad uniklo" vytřeštím oči a nechám se vytáhnout z postele a kolem kotníků se mi zavlní noční košile

Na dveře se ozvou hlasité rány.

Samuel: "rychle lásko už jsou zde.

Amber: přešlápnu a pak ze skříně vytáhnu dlouhý plášť který přes sebe přehodím "M..můžeme" kývnu nervózně

Samuel: Chytím tě a vyskočí z okna. Lidé za námi začnou křičet a ozvou se výstřely. Kulky se zaryjí do stěny před mami.

Amber: zaječím a zavřu pevně oči a přitisknu se k pevnému tělu

Samuel: vyskočím na střechu a za pár chvil jsme v bezpečí v jednom z opuštěných domů.
"jsme v bezpečí zatím."

Amber: Oddechnu si "Proč po nás stříleli?" zeptám se trochu vyděšeně

Samuel: "jsem upír lásko. Jdou po nás. Protože tě miluji."

Amber: "Nikomu přece neubližujeme..tak.." kníknu a sednu si na židli, připomíná mi to tady jeden squat ve kterém jsem žila než mě dali do domova

Samuel: "zmizíme do Rumunska. Tam je bezpečno. Už si se rozmyslela lásko jestli to chceš?"

Amber: "Rumunsko, no..proč ne.....a promiň možná to bude znít divně ale kde přesně jsme a co je za rok?" kouknu na něj zmateně "A proč mě bolí hlava" dojde mi opožděně

Samael:Musela jsi se praštit. Je Rok 1872. Jsme v Londýně
Amber: "1872?!" vyjeknu "Ahm pardon...a jak si to myslel s tím rozhodnutím?"

Samuel: "musela jsi se opravdu hodně praštit. No tvou přeměnu na Upíra."

Amber: otřesu se "A..asi jo ...a... ano..." sklopí pohled

Samuel: Nakloní se k tobě a najednou se zastaví čas.

Votor: "vidím že jsi spokojená." Vejdu ze dveří a prohlídnu si tvůj vystrašený pohled. "Dávej na sebe pozor." Usměji se.

Amber: "Jo...a...asi jo..jen nečekala jsem že se přenesu do minulosti mohl jsi mě varovat" řeknu a otočím tvář tak že hledím do tváře tomu mladíkovy "Proč si nic odtud nepamatuji, nevím ani jak se jmenuje" povzdechnu si

Votor: "neboj se to se změní za chvíli z tohohle rozhovoru zbude sen a tvé vzpomínky nahradí ty které musíš mít. "sbohem tedy." Otočím se a projdu stěnou.

Amber: "Sbohem a ..děkuji" řeknu a dám hlavu tak jak byla předtím najednou se čas zase rozběhne a já ucítím n krku jemný polibek a následně lehkou bolest jak špičáky projdou mou kůží pak tma, a když se znovu proberu vše je jako by jasnější a ostřejší, přejedu si jazykem po zubech a narazím na špičáky.


Zatím v "Per optato" se na stěně objeví mezi stovkami dalších malá fotka usměvavé černovlasé dívky. "hodně štěstí amber." Votor přejede prstem po fotce a začne balit svůj obchůdek.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nioru Nioru | 13. února 2012 v 22:40 | Reagovat

No woow vážně super moc se vám to vy dva povedlo :D se nemůžu dočkat na další dílek, je to velmi zajímavé :D kde vy na takové nápady chodíte to vážně nevím :D rozhodně smekááám :D

2 Jenny Jenny | Web | 20. února 2012 v 21:06 | Reagovat

Promiň že komentuju až teď =) jo je to úplně vynikající, skvělý nápad, tohle by mě nikdy nenapadlo abych pravdu řekla =) hej vůbec netuším jak by to mohlo pokračovat já nemám žádnou fantazii Q,Q na něco příjdeš ti věřím ;D =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.