Vítejte na mém blogu, přešla jsem zde z estranek http://www.neko-love.estranky.cz/.

Stejně jako na svých minulých stránkách, zde budu přidávat povídky na téma Shonen - ai , Yaoi a Slash - jedná se o povídky na tak zvanou Boy love tématiku (kluk + kluk)
nyní nově budou příbývat i povídky s Yuri a Shojou - ai tématikou (holka + holka)
většina povídek bude 18+.

Pokud se teda někomu toto téma nelíbí ať odejde a nezanechává urážlivé komentáře....Vám ostatním

PŘÍJEMNOU ZÁBAVU
Únor 2012

Love of the Demon 1

24. února 2012 v 17:03 | Neko - Jenny |  Love of the demon
Ahojte všichni,
opět jsem začala solupracovat s Jennyskem (skáká dva metry do stropu) tahle povídka je řekla bych přesně vnašem stilu :) ....o čem je to vám neprozrdím :)......povídka bude přibívat pravidelně každý pátek, jen doufám že se to zase nezvrhne v telenovelu :)
Takže hodně zábavy
Neko


Per Optato - Draculina

12. února 2012 v 18:02 | Neko - Memphis |  Jednorázové
Milí čtenáři tenhle projekt je dílem momentálního nápadu každý z vás měl jistě už někdy nějaké přání, co kdyby se oběvil někdo kdo vám ho splní, a nechtěl by za to vaši duši?? žádný ďábel, jen muž s mocí plnit přání ať jsou jakákoliv...zní to krásně že...ale občas je potřeba dávat si pozor na to co si přejeme.

chtěly bychom aby jste se aktivně zapojili proto piště do komentářů nápady na přání. Čím víc bude nápadů tím ví dílů bude mít tento projekt

Přejeme příjemnou zábavu


Za zvuku podkov 6 díl

3. února 2012 v 15:10 | Neko |  Za zvuku podkov
Pro někoho možná nemilá zpráva, tímhle dílkem se s cyklem rozloučíme, rozhodla jsem se ho ukončit no já jsem to vlastně v plánu ani neměla ono se to nějak ukončilo samo a tak jsem se jen podala tomu co mi říká můj..nevím jestli to můžu říct....instinkt. proto se omlouvám všem kteří čekali nějaký sáhodlouhý cyklus, upřímně taky jsem to měla v plánu ale člověk míní a múza mění......chtěla bych tenhle dílek věnovat všem kteří četli čtou a kdy budou číst tuhle povídku a speciálně Nioru...osůbce které mě tak nějak přinutila tohle dopsat....děkuju všem