Vítejte na mém blogu, přešla jsem zde z estranek http://www.neko-love.estranky.cz/.

Stejně jako na svých minulých stránkách, zde budu přidávat povídky na téma Shonen - ai , Yaoi a Slash - jedná se o povídky na tak zvanou Boy love tématiku (kluk + kluk)
nyní nově budou příbývat i povídky s Yuri a Shojou - ai tématikou (holka + holka)
většina povídek bude 18+.

Pokud se teda někomu toto téma nelíbí ať odejde a nezanechává urážlivé komentáře....Vám ostatním

PŘÍJEMNOU ZÁBAVU
Změna je život II

3. května 2011 v 15:51 | Neko |  Změna je život
Další díl téhle kapitolovky, Yaoi takže omezení 18+ ....opět věnováno Jenny
NekoSeděl jsem u počítače a zblble hleděl na obrazovku, od nastěhování Zacha a Rena uběhl měsíc a naše malá "rodinka" se celkem sžila, teda až na mě a Zacha, od toho polibku se mi vyhýbá jak čert kříži, což šlo celkem těžko když jsme sdílely jeden pokoj. Jemu se to ale dařilo mistrovsky, doma se zdržoval jen minimálně a v našem pokoji vlastně jen přespával.
"Kluci večeře" uslyším křik z kuchyně, sundám z uší sluchátka ve kterých už stejně nic nehrálo, zvednu se ze židle a seběhnu schody a do kuchyně vejdu ve stejnou chvíli kdy si Zach sedá, podívám se na něj a něco se ve mně zlomí, dnes večer se to vyřeší ať tak či onak. Nabral jsem si na vidličku sousto a ani nevnímal co že to vlastně jím. Jakmile Zach dojedl a zmizel z kuchyně odložil jsem i já příbor a vydal se za ním, našel jsem ho na pohovce v obýváku, s naprostou ignorací obou otců v kuchyni jsem ho popadl za paži a dostrkal ho do pokoje.
"Co si myslíš že děláš?!" obořil se na mě když se mu vrátil hlas
"Chci si promluvit" zmrazím ho pohledem
"Nemám ti co říct" zamračil se a měl se k odchodu, to už bylo moc i na mě Chytil jsem ho za pas a odnesl ho k posteli kde jsem si na něj obkročmo sedl
"Myslím že máš" chytil jsem mu ruce za hlavu
"Nemám a pusť" zavrčel a trhnul rukama
"Ne? Co třeba o tom proč se mi vyhýbáš" udeřil jsem přímo, nerad chodím kolem horké kaše
"Nevím o čem mluvíš" odvrátí hlavu
"Tak ty nevíš" zavrčím pro změnu já a políbím ho
"Už sis vzpomněl" zeptám se když opustím jeho rty
"Jen si něco namlouváš" zamumlal
"Vážně?" sesednu z něj a posadím se na kraj postele
"Můžeš mi alespoň říct co měl znamenat ten první den?" povzdechnu si
"já…" otočím se na něj a čekám, když mlčí zvednu se a svalím se na svojí postel. Zavřel jsem oči, bylo toho na mě moc, škola, brigáda a ještě on…najednou ucítím jak se postel prohnula a následně lehký dotek na rtech, otevřu prudce oči a koukám na Zacha jak se nade mnou sklání
"O co se snažíš" přimhouřím oči, místo odpovědi mě zase políbí, neodolám a vyjdu mu vstříc sundá mi tričko a já už se jen nechám hýčkat. Nechám se líbat a sám mu sundám košili, nad ničím už raději nepřemýšlím jen se nechám unášet. Jeho ruce sjedou k zapínání kalhot a jeho rty na můj krk ze rtů mi unikne zasténání a já ucítím jeho úsměv, přetočím se tak abych byl nahoře a začnu týrat já jeho rty se přesunu na jeho klíčí kost a podél prsního svalu se posunuju níž, užívám si každý jeho vzdech a zasténání vezmu do úst jednu jeho bradavku a dlaní zatím pomalu sjíždím k lemu kalhot, prohne se a já se neubráním úsměvu rozepnu mu je a po chvíli skončí kdesi v koutě pokoje. Ani on není pozadu mám pocit že jeho ruce jsou naprosto všude. Vezmu ho do dlaně a jemně ho promnu zároveň si ho začnu připravovat, užívám si jak dokonale reaguje na každý můj dotek
"Na co ještě čekáš" zachraptí mi do ucha a já se do něj pomalu začnu nořit, je nádherný pocit být v něm až po kořen. Počkám dokud se sám nepohne, ani to netrvá moc dlouho a začnu nás pomalu vynášet po spirále rozkoše.
Zmoženě se svalím na jeho tělo a obsypu mu rameno polibky, tiše zasténá a já se z něho odsunu, hned se ke mně přitiskne a začne spokojeně oddechovat. Už taky pomalu usínám když vrznou dveře a dovnitř nakoukne otec přejede nás pohledem a já v duchu děkuji že mě napadlo přehodit přes nás peřinu.
"Ta druhá postel tu bude nejspíš zbytečná co?" poznamená tiše a aniž by čekal na mou odpověď zavře dveře. Usměji se a lehce políbím Zacha na tvář a nechám se strhnou do Morfeovi říše.
Ráno mě probudí lehký dotek na čele, trošku se zavrtím a pootevřu jedno oko, nad sebou uvidím usměvavou tvář
"Ještě budeme spinkal lásko" stáhnu si ho do náruče s plánem prospat celý den
"Kdepak ty lenochu je skoro poledne" shodí z nás peřinu
"Jsi hrozný necita" zazívám
"Zvykej si" políbí mě lehce na rty a vyskočí z postele
"Na tohle bych si zvykl hodně rychle" sjedu ho mlsný pohledem
"Perverzáku" hodí po mě černou mikinu kterou zrovna vytahoval ze skříně
"Jsem v pubertě, nediv se jsem sexuálně nevybouřený" zasměji se
"Však já tě vybouřím" zavrčí výhružně
"V to doufám" prohodím a vstanu přejdu až k němu a pevně ho obejmu
"Kluci snídaně" ozve se z kuchyně
"Už jdeme" ozveme se dvojhlasně načež se oba rozesmějeme. Natáhnu na sebe černé rifle a tmavě modrou košili kterou si zapínám ještě na schodech po kterých mě Zach se smíchem táhne dolů.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 3. května 2011 v 15:55 | Reagovat

Děkuji ti =) Je to vážně úžasná kapitolovka =) jsem ráda že ses v povídkách opět rozjela ;) =) ^_^

2 Nioru Nioru | 27. července 2011 v 22:59 | Reagovat

supéééér moc se mi líbí :)jen tak dál nek :)už jsem zvědavá na další díl tak jdu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.